Strony związane z hasłem 'wideodomofony':

 • DOMOFONY i WIDEODOMOFONY DORFON i inne »

  Domofony dostępne są na rynku w bogatej formie o różnej kolorystyce i wyglądzie. Wielu producentów oferuje swoje domofony wzbogacając rynek o coraz to nowsze modele. Dbając o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników systemy domofonowe są ewidentnie łatwe w obsłudze oraz trudne na uszkodzenia dzięki specjalnym materiałom, oraz odporne na uszkodzenia dzięki specjalnym materiałom.
  Dostępne są systemy domofonowe cyfrowe, systemy analogowe oraz systemy analogowo - cyfrowe.
  Ku oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują domofony do montażu, wymiany, oraz elektronikę, unifony lub panele do
  konserwacji i wymiany przygotowaliśmy takie zestawienie towaru, aby każdy znalazł to co potrzebuje.
  W związku z postępem technologicznym domofony zaczynają być montowane w skrzynkach pocztowych jako element
  tworzący jeden zestaw, co wpływa na obniżenie kosztów takiej skrzynki oraz łatwosć montażu. Efekt praktycznie taki sam. Cieszymy się skrzynką pocztową i domofonem w jednym. Nie musimy osadzać dwóch niezależnych urządzeń.
  Wychodząc na przeciw wandalizmowi domofony są tak zabezpieczone aby utrudniły wszelkie przejawy prób dewastacji.
  Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring IP »

  Od 13 lat istnieje nasza firma oferująca urządzenia alarmowe a ponadto służącymi do monitoringu. Omawiane towary są polecane wśród znanych fachowców z branży systemów zabezpieczających. W ofercie naszego sklepu odnajdziesz takie urządzenia jak chociażby: centrale alarmowe, czujniki alarmowe, kamery megapikselowe. Nasze urządzenia idealnie spełnią swoją funkcję do prowadzenia nadzoru nad swoją posesją prywatną, jak i w większych firmach. Jeśli boisz się o kradzież albo włamanie wykorzystah tego rodzaju urządzenia, aby nie przeżyć niemiłych doświadczeń oraz dodatkowo niemiłych konsekwencji tych czynności.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »